دکتر سعید البرزی

دکتر سعید البرزی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و اندوسکوپی زنان
شیراز
%۹۴
پیشنهاد(از ۵۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۲۹۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

شیراز، بلوار نیایش ، ساختمان هومهر ، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • صدا و سیما

افتخارات

AWARDS: Winner of 11th. Razi Research Festival (2005), 3rd. Royan International Congress (2002) and 9th Royan International Congress 2008 INNOVATIONS: Many laparoscopic and hysteroscopic surgeries which were performed for the first time in Iran. Also using a graft of peritoneum for treating cervical aplasia and laparoscopic metoplasty for didelphyc uterus for the first time in the world.

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سعید البرزی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵۹ کاربر)

%۹۴
۵۵ کاربر از ۵۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چمران
ملاحظات

نوبتهای دکتر البرزی این هفته باز نمیشود

توجه فرمایید حتما اسم و فامیل خود بیمار زمان نوبت گیری در سیستم ذکر شود و در غیر اینصورت بیمار در مطب ویزیت نخواهد شد.به همراه داشتن کارت ملی زمان مراجعه به مطب الزامیست.

برای سونو گرافی اندومترویز فقط حضوری نوبت گرفته شود.

دکتر سعید البرزی
دکتر سعید البرزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید البرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید البرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید البرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید البرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید البرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید البرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید البرزی کجا است؟
دکتر سعید البرزی 1 مطب در مطب خیابان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید البرزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید البرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید البرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید البرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید البرزی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید البرزی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید البرزی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید البرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید البرزی چقدر است؟
تا کنون 59 نفر به دکتر سعید البرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید البرزی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید البرزی

دکتر سعید البرزی dr saeid alborzi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر سعید البرزی در شیراز، بلوار نیایش ، ساختمان هومهر ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید البرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136541572 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید البرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید البرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید البرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید البرزی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید البرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.