دکتر سهراب عاطفی

دکتر سهراب عاطفی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

14673
%97
پیشنهاد(از 29 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس ، ساختمان سعادت ، طبقه اول

تلفن:07132306343

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهراب عاطفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهراب عاطفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%97
28 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جراحی‌شون حرف نداره

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من ۷آذر پیش دکتر عاطفی عزیز عمل برداشتن تیروئید کردم در بیمارستان دنا.واقعا پنجه طلایی دارن خدا بهترین ها نصیب قلب مهربونشون کنن بدون مشکل و خداروشکر درد و ناراحتی وهمون روز مرخص شدم غذا خوردم و صدام هم هیچ مشکلی پیدا نکرد.خداوند همیشه بهشون سلامتی و عمر باعزت بده.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی، واقعا عمل تیروئید بنده را خوب انجام دادند، زحمت کشیدند....ممنون از زحمتشان ..

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خواهرم‌ گفت : دکتر عالی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سهراب عاطفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهراب عاطفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهراب عاطفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهراب عاطفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهراب عاطفی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهراب عاطفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب عاطفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهراب عاطفی کجا است؟
دکتر سهراب عاطفی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهراب عاطفی را ببینید.
+
آیا دکتر سهراب عاطفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب عاطفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهراب عاطفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهراب عاطفی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهراب عاطفی چه زمانی است؟
دکتر سهراب عاطفی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهراب عاطفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهراب عاطفی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر سهراب عاطفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهراب عاطفی 5 از 5 است.

درباره دکتر سهراب عاطفیدکتر سهراب عاطفی dr sohrab atefi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر سهراب عاطفی در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس ، ساختمان سعادت ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهراب عاطفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306343 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهراب عاطفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهراب عاطفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهراب عاطفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهراب عاطفی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهراب عاطفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.