دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%87
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مطب خیابان خلدبرین

آدرس:

شیراز، قصرالدشت،خیابان خلدبرین، بین کوچه 2 و 4، جنب شیرینی فروشی رزا، ساختمان خلدبرین،طبقه سوم

تلفن:07136272915

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%87
13 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سال 94 فکم رو جراحی کردن و بسیار راضی بودم.

آرتین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بخاطر هم نوبت دهی خوبی دارن هم و تشخیص دقیقشون و راهنمایی خوبی کردن

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من فقط برای معاینه پنجاه هزار تومن دادم درصورتی که جاهایی ک قبلا رفته بودم برای ویزیت دندون پزشکی پول نمیگرفتن و نوبت برای دوهفته دیگه بهم دادن و هنوز کاری انجام ندادم ک بخوام نظر بدم

کرامت الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به در خواست بیمار توجه نمیکنه

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تو 5 دقیقه دندان عقل نهفته ام رو بدون درد و اسیب کشید. یه جراح حرفه ای هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی رحیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان خلدبرین
شیراز - شیراز، قصرالدشت،خیابان خلدبرین، بین کوچه 2 و 4، جنب شیرینی فروشی رزا، ساختمان خلدبرین،طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی رحیمی کجا است؟
دکتر علی رحیمی 1 مطب در مطب خیابان خلدبرین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی رحیمی را ببینید.
+
آیا دکتر علی رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی رحیمی متخصص دندانپزشک و جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی رحیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی رحیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی رحیمی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر علی رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی رحیمی 5 از 5 است.
درباره دکتر علی رحیمی


دکتر علی رحیمی dr ali rahimi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر علی رحیمی در شیراز، قصرالدشت،خیابان خلدبرین، بین کوچه 2 و 4، جنب شیرینی فروشی رزا، ساختمان خلدبرین،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136272915 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی رحیمی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.