دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان چمران

آدرس:

شیراز ، بلوار چمران ، نیایش ، ساختمان پزشکی نیایش

تلفن:07136540023

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا تدین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا تدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رحمتی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی سال پیش رفته بودم مطبشون جدیدا هم برادرم را عملtul کردن و خداروشکر خوب هستن.ممنون آقای دکتر و بقیه دوستان که زحمت ویزیت را کشیدید

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین دکتر

شیرین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تعریف دکتر رو زیاد شنیدم. توصیه می کنم.

مصطفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر تدین واقعا متخصص هستند تو کارشون و از نظر اخلاق بهترین هستند.

امنه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا تدین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان چمران
شیراز - شیراز ، بلوار چمران ، نیایش ، ساختمان پزشکی نیایش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا تدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا تدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا تدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا تدین چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا تدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا تدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا تدین کجا است؟
دکتر علیرضا تدین 1 مطب در مطب خیابان چمران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا تدین را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا تدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا تدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا تدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا تدین متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا تدین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا تدین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا تدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا تدین چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر علیرضا تدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا تدین 5 از 5 است.
درباره دکتر علیرضا تدین


دکتر علیرضا تدین alireza tadayyon از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا تدین در شیراز ، بلوار چمران ، نیایش ، ساختمان پزشکی نیایش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا تدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136540023 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا تدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا تدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا تدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا تدین متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا تدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.