دکتر عباس عطارزاده

دکتر عباس عطارزاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

قرنیه، جراحی پلاستیک چشم، انحراف و چشم پزشکی کودکان
شیراز
%۹۵
پیشنهاد(از ۹۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۴۶۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ، خیابان اردیبهشت ، بین خیابان فلسطین و ۲۰ متری سینما سعدی ، کلینیک نور ، طبقه ۴

اطلاعات مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان ارم، خیابان سروناز، نبش کوچه 5، مرکز چشم پزشکی بیناگستر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس عطارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس عطارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹۰ کاربر)

%۹۵
۸۵ کاربر از ۹۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات
 • زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.
 • پزشک جراح هستند و شماره عینک رو تعیین نمیکنند،به هیچ وجه بیمار معاینه برای تنبلی چشم پذیرش نمیشود لطفا تحت این شرایط نوبت نگیرید. 
 • برای کودکان زیر 6 سال فقط میتوانید در ساعت 17:00 تا 17:30 نوبت بگیرید. در غیر این صورت کودک شما ویزیت نخواهد شد.
 • لطفا کودکان 20 دقیقه قبل از زمان تعیین شده در مطب پزشک حضور داشته باشند.سه شنبه ها و پنجشنبه ها پزشک در مطب حضور ندارند.
 • مریض های نارس ویزیت نمیشنود و با درمانگاه پوستچی همکاری ندارند.
مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز
دکتر عباس عطارزاده
دکتر عباس عطارزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس عطارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس عطارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس عطارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس عطارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس عطارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عطارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس عطارزاده کجا است؟
دکتر عباس عطارزاده 2 مطب در مطب خیابان اردیبهشت و مرکز فوق تخصصی بیناگستر شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس عطارزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس عطارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عطارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس عطارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس عطارزاده متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس عطارزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عباس عطارزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس عطارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس عطارزاده چقدر است؟
تا کنون 90 نفر به دکتر عباس عطارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس عطارزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس عطارزادهدکتر عباس عطارزاده dr abbas attarzadeh از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر عباس عطارزاده در شیراز ، خیابان اردیبهشت ، بین خیابان فلسطین و ۲۰ متری سینما سعدی ، کلینیک نور ، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس عطارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317719 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس عطارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس عطارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس عطارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس عطارزاده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس عطارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.