%90
پیشنهاد(از 57 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی ویتره، رتین و جراحی لیزری چشم

کد نظام پزشکی

107935

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز ، خیابان اردیبهشت ، بین خیابان فلسطین و ۲۰ متری سینما سعدی ، کلینیک نور طبقه ۴

تلفن:07132317719

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عادل عطارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عادل عطارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 57 کاربر)

%90
51 کاربر از 57 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  12 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت
ملاحظات

بیماران زیر 10 سال در مطب ویزیت نمی شوند.

لطفا توجه فرمایید فقط بیمارانی که نیاز به جراحی شبکیه دارید نوبت بگیرند.

معاینه چشم و تجویز عینک انجام نمیشود.

بیماران دارای مشکل RP(شب کوری) ویزیت نمیشوند.

دکتر عادل عطارزاده
دکتر عادل عطارزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عادل عطارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عادل عطارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عادل عطارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عادل عطارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عادل عطارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل عطارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عادل عطارزاده کجا است؟
دکترعادل عطارزاده مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عادل عطارزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عادل عطارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عادل عطارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عادل عطارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عادل عطارزاده متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عادل عطارزاده چه زمانی است؟
دکتر عادل عطارزاده از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل عطارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عادل عطارزاده چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر عادل عطارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عادل عطارزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر عادل عطارزادهدکترعادل عطارزاده dr adel attarzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر عادل عطارزاده در شیراز ، خیابان اردیبهشت ، بین خیابان فلسطین و ۲۰ متری سینما سعدی ، کلینیک نور طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عادل عطارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317719 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عادل عطارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عادل عطارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عادل عطارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عادل عطارزاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عادل عطارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.