دکتر عادل عطارزاده

دکتر عادل عطارزاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

شیراز

کد نظام پزشکی

107935
%86
پیشنهاد(از 110 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی ویتره، رتین و جراحی لیزری چشم

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، بین خیابان فلسطین و 20 متری سینما سعدی، کلینیک نور، طبقه 4

تلفن:07132317719

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عادل عطارزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عادل عطارزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 110 کاربر)

%86
94 کاربر از 110 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  37 نفر
 • 45-90 دقیقه
  24 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  27 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی و خوش برخورد و با حوصله

امیرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بله پزشک خوبی هستند جهت بررسی مشکل بیمار ما با اساتید دیگه مشورت و نظر آنها را جویا شد و برای اطمینان بیشتر ما رو به همکاران دیگه معرفی کردند

میلاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عادل عطارزاده
نوبت مطب خیابان اردیبهشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان اردیبهشت، بین خیابان فلسطین و 20 متری سینما سعدی، کلینیک نور، طبقه 4
اولین نوبت خالی: شنبه 11 آذر ساعت 14:45
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عادل عطارزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عادل عطارزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عادل عطارزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عادل عطارزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت عادل عطارزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل عطارزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عادل عطارزاده کجا است؟
دکتر عادل عطارزاده 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عادل عطارزاده را ببینید.
+
آیا دکتر عادل عطارزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عادل عطارزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عادل عطارزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عادل عطارزاده متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عادل عطارزاده چه زمانی است؟
دکتر عادل عطارزاده از روز شنبه 11 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عادل عطارزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عادل عطارزاده چقدر است؟
تا کنون 110 نفر به دکتر عادل عطارزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عادل عطارزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر عادل عطارزادهدکتر عادل عطارزاده dr adel attarzadeh از دکترهای متخصص شبکیه (ویتره و رتین) شیراز هستند. مطب دکتر عادل عطارزاده در شیراز، خیابان اردیبهشت، بین خیابان فلسطین و 20 متری سینما سعدی، کلینیک نور، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عادل عطارزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317719 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عادل عطارزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عادل عطارزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عادل عطارزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عادل عطارزاده متخصص شبکیه (ویتره و رتین) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شبکیه (ویتره و رتین) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عادل عطارزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.