دکتر فضل الله هوشداران

دکتر فضل الله هوشداران

تخصص جراحی عمومی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

18868

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار مطهری

آدرس:

شیراز ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، بیمارستان دنا

تلفن:36490414

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فضل الله هوشداران را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فضل الله هوشداران بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر فضل الله هوشداران
دکتر فضل الله هوشداران

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فضل الله هوشداران را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فضل الله هوشداران نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فضل الله هوشداران در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فضل الله هوشداران چقدر است؟
هزینه ویزیت فضل الله هوشداران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فضل الله هوشداران می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فضل الله هوشداران کجا است؟
دکترفضل الله هوشداران مطب بلوار مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فضل الله هوشداران، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فضل الله هوشداران امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فضل الله هوشداران در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فضل الله هوشداران در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فضل الله هوشداران متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فضل الله هوشداران چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فضل الله هوشداران تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فضل الله هوشداران در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فضل الله هوشداران چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فضل الله هوشداران رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فضل الله هوشداران 5 از 5 است.

درباره دکتر فضل الله هوشداراندکترفضل الله هوشداران dr fazlollah hooshdaran از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فضل الله هوشداران در شیراز ، بلوار مطهری ، کوی دنا ، بیمارستان دنا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فضل الله هوشداران می‌توانید از شماره تماس‌(های) 36490414 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فضل الله هوشداران و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فضل الله هوشداران هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فضل الله هوشداران فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فضل الله هوشداران متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فضل الله هوشداران مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.