دکتر شهلا مومنی دانایی

دکتر شهلا مومنی دانایی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

29645
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

استاد دانشکده دندانپزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان معدل

آدرس:

شیراز ، خیابان معدل غربی ، حد فاصل فلسطین و بیست متری ، ساختمان نهال

تلفن:07132301440

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهلا مومنی دانایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا مومنی دانایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

لاله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وقت گذاشتن برای چک کردن رفتار خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهلا مومنی دانایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان معدل
شیراز - شیراز ، خیابان معدل غربی ، حد فاصل فلسطین و بیست متری ، ساختمان نهال


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا مومنی دانایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا مومنی دانایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا مومنی دانایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا مومنی دانایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا مومنی دانایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا مومنی دانایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا مومنی دانایی کجا است؟
دکتر شهلا مومنی دانایی 1 مطب در مطب خیابان معدل دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهلا مومنی دانایی را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا مومنی دانایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا مومنی دانایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا مومنی دانایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا مومنی دانایی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا مومنی دانایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهلا مومنی دانایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا مومنی دانایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا مومنی دانایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهلا مومنی دانایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا مومنی دانایی 5 از 5 است.
درباره دکتر شهلا مومنی دانایی


دکتر شهلا مومنی دانایی dr shahla momeni danaei از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر شهلا مومنی دانایی در شیراز ، خیابان معدل غربی ، حد فاصل فلسطین و بیست متری ، ساختمان نهال واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا مومنی دانایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132301440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا مومنی دانایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا مومنی دانایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا مومنی دانایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا مومنی دانایی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا مومنی دانایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.