دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فریبا خواجه رحیمی

دکتر فریبا خواجه رحیمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

32885
%88
پیشنهاد(از 63 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا خواجه رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا خواجه رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 63 کاربر)

%88
55 کاربر از 63 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوب و با سوادی هستن تقریبا 6 سال هست که زیر نظرشونم و بسیار راضی هستم

حلیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باتجربه وخوش اخلاق کارشون درسته

حیات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

زهراء
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و خوش رو

علی رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام، تعریف دکتر عزیز را زیاد شنیده‌ ام و به تازگی برای اولین بار رفتم.. ان شاالله مشکل من حل شود و نتیجه بگیرم و حتما ایشان را به دوستان و آشنايان خود معرفی کنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریبا خواجه رحیمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، ساختمان پارسیان ، طبقه پنجم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا خواجه رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا خواجه رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا خواجه رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا خواجه رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا خواجه رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا خواجه رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا خواجه رحیمی کجا است؟
دکتر فریبا خواجه رحیمی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریبا خواجه رحیمی را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا خواجه رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا خواجه رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا خواجه رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا خواجه رحیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا خواجه رحیمی چه زمانی است؟
دکتر فریبا خواجه رحیمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا خواجه رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا خواجه رحیمی چقدر است؟
تا کنون 63 نفر به دکتر فریبا خواجه رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا خواجه رحیمی 5 از 5 است.
درباره دکتر فریبا خواجه رحیمی


دکتر فریبا خواجه رحیمی dr fariba khajeh rahimi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فریبا خواجه رحیمی در شیراز ، خیابان زند ، بالاتر از بیمارستان شهید فقیهی ، ساختمان پارسیان ، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا خواجه رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132354981,07132307653 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا خواجه رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا خواجه رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا خواجه رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا خواجه رحیمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا خواجه رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.