کد نظام پزشکی

۳۷۹۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، فلکه نمازی به سمت خیابان زند ، روبروی دانشکده مهندسی ، مجتمع پزشکی یاس ، طبقه دوم

افتخارات

CERTIFICATE OF COMPLETION Dr. sholeh toobaei Has completed, in its entirety, the following continuing education activity sponsored by the Zur Institute, Inc.: Distance Learning Course - Online Course Course Title: Existential-Humanistic Therapy: Contemporary

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
  • دکتر طوبایی در مطب حضور ندارند پزشک جایگزین ایشان خانم دکتر فاطمه شیبانی می باشد.
دکتر شعله طوبایی
دکتر شعله طوبایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شعله طوبایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شعله طوبایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شعله طوبایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شعله طوبایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شعله طوبایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شعله طوبایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شعله طوبایی کجا است؟
دکتر شعله طوبایی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شعله طوبایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شعله طوبایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شعله طوبایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شعله طوبایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شعله طوبایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شعله طوبایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شعله طوبایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شعله طوبایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شعله طوبایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شعله طوبایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شعله طوبایی 0 از 5 است.

درباره دکتر شعله طوبایی

دکتر شعله طوبایی dr sholeh toobaei از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر شعله طوبایی در شیراز ، فلکه نمازی به سمت خیابان زند ، روبروی دانشکده مهندسی ، مجتمع پزشکی یاس ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شعله طوبایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132351467 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شعله طوبایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شعله طوبایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شعله طوبایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شعله طوبایی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شعله طوبایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.