دکتر نسرین سعادتی

دکتر نسرین سعادتی

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز

کد نظام پزشکی

40089
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، خیابان شهید موسوی ( حافظ)، جنب پارکینگ کارون، روبه روی جهاد دانشگاهی، مجتمع خاتم الانبیا، طبقه 3

تلفن:06132234721

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسرین سعادتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین سعادتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

سلام..دکتر بسیار صبور و خوش اخلاقی بود..تشخیص خوبی داشت و خدا رو شکر با نسخه ای که برام تجویز کرد بهبود پیدا کردم

مجتبی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با صبرو حوصله ای بود و کامل به حرف های بیمار گوش میدهند.خدا حفظشون کنه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین سعادتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین سعادتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین سعادتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین سعادتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین سعادتی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین سعادتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سعادتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین سعادتی کجا است؟
دکتر نسرین سعادتی 1 مطب در مطب خیابان نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین سعادتی را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین سعادتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سعادتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین سعادتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین سعادتی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین سعادتی چه زمانی است؟
دکتر نسرین سعادتی از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین سعادتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین سعادتی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نسرین سعادتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین سعادتی 5 از 5 است.

درباره دکتر نسرین سعادتیدکتر نسرین سعادتی dr nasrin saadati از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر نسرین سعادتی در اهواز، خیابان نادری، خیابان شهید موسوی ( حافظ)، جنب پارکینگ کارون، روبه روی جهاد دانشگاهی، مجتمع خاتم الانبیا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین سعادتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132234721 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین سعادتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین سعادتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین سعادتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین سعادتی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین سعادتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.