دکتر سید عبدالحنان حسینی

دکتر سید عبدالحنان حسینی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اصفهان

کد نظام پزشکی

89112
%92
پیشنهاد(از 101 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید عبدالحنان حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید عبدالحنان حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 101 کاربر)

%92
92 کاربر از 101 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  42 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  15 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر حسینی فوق العاده ان پزشکی با شرافت ایشان کمتر دیدم مخصوصا در حوزه ی گوارش و کبد بالغین بنده با معده در شدید به ایشان مراجعه کردم فقط یه نسخه داروی موقت دادن و گفتن قبل از استفاده از داروها اول آزمایش بدم، جواب آزمایش هم که اومد گفتن میکروب معده دارم و اصلا نیازی به آندوسوپی نیست، با ۳ تا نسخه من حالم خوب خوب شد و تا امروز که حدود یکسال شده حتی یه دونه قرص برای معده ام نخوردم، در صورتی که شب قبل از مراجعه به دکتر حسینی پزشک دیگری به من گفتن حتما آندوسکوپی نیازه و در غیر این صورت بنده رو درمان نمیکنن هر کجا که هستید سلامت و پرروزی باشید آقای دکتر حسینی

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار عالی ولی زمان انتظار در مطب زیاد می باشد بیش از ۹۰ دقیقه

محمد جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش برخورد و خوبی هستن با تجربه و با کنکاش و مطالعه سعی در بهبود بیمار دارن

منوچهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تحت درمان هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید عبدالحنان حسینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید عبدالحنان حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید عبدالحنان حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید عبدالحنان حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید عبدالحنان حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید عبدالحنان حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحنان حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید عبدالحنان حسینی کجا است؟
دکتر سید عبدالحنان حسینی 1 مطب در مطب خیابان حکیم نظامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید عبدالحنان حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید عبدالحنان حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحنان حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید عبدالحنان حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید عبدالحنان حسینی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید عبدالحنان حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید عبدالحنان حسینی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید عبدالحنان حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید عبدالحنان حسینی چقدر است؟
تا کنون 101 نفر به دکتر سید عبدالحنان حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید عبدالحنان حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید عبدالحنان حسینیدکتر سید عبدالحنان حسینی dr seyyed abdolhanan hosseini از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر سید عبدالحنان حسینی در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، چهارراه دقیقی، ابتدای محتشم کاشانی، مجتمع معین، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید عبدالحنان حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136252852 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید عبدالحنان حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید عبدالحنان حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید عبدالحنان حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید عبدالحنان حسینی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید عبدالحنان حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.