دکتر مریم مهریزی

دکتر مریم مهریزی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

34398
%75
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب شهید بهشتی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، ساختمان نیلوفر، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم مهریزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم مهریزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%75
6 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

توقع دیگری داشتم

مریم السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک کار بلد و توانمندی هستند

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به نظرم دکتر باتجربه ای هستن 👌

سید امیر عباس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نمیشه گفت خیلی پزشک خوبیه نمیشه گفت خیلی بده...یه پزشک معمولی... من راضی نبودم اصلا...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم مهریزیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم مهریزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم مهریزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم مهریزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم مهریزی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم مهریزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مهریزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم مهریزی کجا است؟
دکتر مریم مهریزی 1 مطب در مطب شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم مهریزی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم مهریزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مهریزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم مهریزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم مهریزی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم مهریزی چه زمانی است؟
دکتر مریم مهریزی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مهریزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم مهریزی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مریم مهریزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم مهریزی 4 از 5 است.

درباره دکتر مریم مهریزیدکتر مریم مهریزی dr maryam mehrizi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر مریم مهریزی در کرج، خیابان شهید بهشتی، ساختمان نیلوفر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم مهریزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09392258001 , 02632220939 , 02632208996 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم مهریزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم مهریزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم مهریزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم مهریزی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم مهریزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.