دکتر رامین حیدری

دکتر رامین حیدری

تخصص قلب و عروق

فوق تخصص آنژیوپلاستی کرونر و محیطی
شاهین شهر
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کد نظام پزشکی

۴۴۵۹۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شیخ صدوق

آدرس:

شاهین شهر، خیابان پروین اعتصامی، فرعی 1 غربی، مجتمع پزشکی آرین

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رامین حیدری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شیخ صدوق

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر رامین حیدری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

لطفا دقت نمایید که نسخه الکترونیک توسط پزشک ثبت نمی شود.

دکتر رامین حیدری
دکتر رامین حیدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین حیدری کجا است؟
دکتر رامین حیدری 1 مطب در مطب خیابان شیخ صدوق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رامین حیدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رامین حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین حیدری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین حیدری چه زمانی است؟
دکتر رامین حیدری از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین حیدری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رامین حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین حیدری

دکتر رامین حیدری dr ramin heydari از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شاهین شهر هستند. مطب دکتر رامین حیدری در شاهین شهر، خیابان پروین اعتصامی، فرعی 1 غربی، مجتمع پزشکی آرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393445602-03145278156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین حیدری تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.