دکتر رامین حیدری

دکتر رامین حیدری

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

فوق تخصص آنژیوپلاستی کرونر و محیطی

کد نظام پزشکی

44593
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

افتخارات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامین حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامین حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

باحوصله و متانت پاسخ گو بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

به نظر من تماس آنلاین برای مواقع ضروری خیلی خوبه

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

دکتر رامین حیدری نیاز ب تعریف ندارن تکه حرف ندارن خدا بهشون سلامتی بده.

مهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

جناب دكتر رامين حيدري يكي از عاااااليترين متخصصهاي قلب هستن تشخيص عااالي درمان عااالي خدا حفظشون كنه.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به خاطر برخورد و حوصله خوب

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رامین حیدری
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو200,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامین حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامین حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامین حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامین حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت رامین حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامین حیدری کجا است؟
دکتر رامین حیدری تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر رامین حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامین حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامین حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامین حیدری متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامین حیدری چه زمانی است؟
دکتر رامین حیدری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامین حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامین حیدری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر رامین حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامین حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر رامین حیدریدکتر رامین حیدری dr ramin heydari از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) شاهین شهر هستند. مطب دکتر رامین حیدری در شاهین شهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامین حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393445602-03145278156 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامین حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامین حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامین حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامین حیدری متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامین حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.