%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

انجام کلیه اعمال:

جراحی شکم (ابدومینوپلاستی )

پیکر تراشی(لیپوماتیک )

جراحی کوچک کردن سینه(ماموپلاستی)

جراحی پروتز سینه

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

جراحی لیپو ماتیک غبغب

تزریق چربی به صورت و دست و بیکینی

تزریق ژل و بوتاکس

انجام کلیه جراحی های عمومی شامل :

جراحی تیرویید

جراحی کیسه صفرا (لاپاراسکوپی)

جراحی سرطان‌ها

جراحی فتق و دستگاه گوارش

کیست موئی و بواسیر و شقاق

برداشتن زواید پوستی و خال و....

کد نظام پزشکی

91632

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان زرگری

آدرس:

شیراز، زرگری، روبروی دانشکده علوم قرآنی، ساختمان میرداماد 2، طبقه 1، واحد1

تلفن:07136282901

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی مجرب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی مجرب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرگری
دکتر مهدی مجرب
دکتر مهدی مجرب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی مجرب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی مجرب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی مجرب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی مجرب چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی مجرب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مجرب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی مجرب کجا است؟
دکترمهدی مجرب مطب خیابان زرگری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی مجرب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی مجرب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مجرب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی مجرب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی مجرب متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی مجرب چه زمانی است؟
دکتر مهدی مجرب از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی مجرب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی مجرب چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مهدی مجرب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی مجرب 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی مجربدکترمهدی مجرب dr mahdi mojarrab از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر مهدی مجرب در شیراز، زرگری، روبروی دانشکده علوم قرآنی، ساختمان میرداماد 2، طبقه 1، واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی مجرب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136282901 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی مجرب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی مجرب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی مجرب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی مجرب متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی مجرب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.