دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز

دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز

تخصص گوش، حلق و بینی

اهواز
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح پلاستیک صورت و بینی

ادرس اینستاگرام دکتر محمدمهدی صاحبی

کد نظام پزشکی

68329

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان سوم شرقی، مجتمع پزشکی پارس، طبقه1

تلفن:06133920484

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانپارس
دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز
دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی صاحبی بزاز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز کجا است؟
دکترمحمدمهدی صاحبی بزاز مطب کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز چه زمانی است؟
دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدمهدی صاحبی بزازدکترمحمدمهدی صاحبی بزاز dr mohammad mahdi sahebi bazzaz از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اهواز هستند. مطب دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز در اهواز، کیانپارس، نبش خیابان سوم شرقی، مجتمع پزشکی پارس، طبقه1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133920484 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی صاحبی بزاز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.