%۹۹
پیشنهاد(از ۱۰۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۲۴۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، انتهای بلوار کشاورز، بعد از چهارراه جمال زاده، نرسیده به بیمارستان امام خمینی، پلاک 145

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محمود اسحق حسینی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰۴ کاربر)

%۹۹
۱۰۲ کاربر از ۱۰۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
ملاحظات

بیماران عزیز زمان تقریبی انتظار شما در مطب 2 ساعت می باشد. لطفا صبور باشید. با تشکر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید محمود اسحق حسینی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۶۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

کاربران محترم، هزینه مشاوره تلفنی صرفا جهت مشورت با دکتر سید محمود اسحق حسینی می باشد و نسخه دارویی توسط پزشک ارسال نخواهد شد.

دکتر سید محمود اسحق حسینی
دکتر سید محمود اسحق حسینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمود اسحق حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمود اسحق حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمود اسحق حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمود اسحق حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمود اسحق حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی کجا است؟
دکتر سید محمود اسحق حسینی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمود اسحق حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمود اسحق حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمود اسحق حسینی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمود اسحق حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید محمود اسحق حسینی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمود اسحق حسینی چقدر است؟
تا کنون 104 نفر به دکتر سید محمود اسحق حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمود اسحق حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمود اسحق حسینی

دکتر سید محمود اسحق حسینی dr seyyed mahmod eshagh hoseini از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی در تهران، انتهای بلوار کشاورز، بعد از چهارراه جمال زاده، نرسیده به بیمارستان امام خمینی، پلاک 145 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166438395 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمود اسحق حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمود اسحق حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمود اسحق حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمود اسحق حسینی تخصص داخلی ، فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمود اسحق حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.