دکتر سید محمود اسحق حسینی

دکتر سید محمود اسحق حسینی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

22444
%97
پیشنهاد(از 171 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، انتهای بلوار کشاورز، بعد از چهارراه جمال زاده، نرسیده به بیمارستان امام خمینی، پلاک 145

تلفن:02166438395

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمود اسحق حسینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمود اسحق حسینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 171 کاربر)

%97
165 کاربر از 171 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  28 نفر
 • 15-45 دقیقه
  45 نفر
 • 45-90 دقیقه
  35 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  27 نفر

نظرات

نورمراد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خیلی عالی بود خوب توضیح دادن ومن به اون نتيجه ای که خواستم رسیدم ممنونم از زحمات آقای دکتر ان شاءالله همیشه سلامت و تندرست باشند.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

همه چیز عالی ..

عصمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر فوق العاده حاذق هستن و با در نظر گرفتن آزمایشات و چک کردن تمام موارد تشخیص قطعی میدن و خیلی با معلومات هستن

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

عالی

شعله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

زمان انتظار زیاد است ولی دكتر عالى است.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید محمود اسحق حسینی
نوبت مطب بلوار کشاورز
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، انتهای بلوار کشاورز، بعد از چهارراه جمال زاده، نرسیده به بیمارستان امام خمینی، پلاک 145

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو130,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 13 آذر ساعت 11:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمود اسحق حسینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمود اسحق حسینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمود اسحق حسینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمود اسحق حسینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمود اسحق حسینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی کجا است؟
دکتر سید محمود اسحق حسینی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمود اسحق حسینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمود اسحق حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمود اسحق حسینی متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمود اسحق حسینی چه زمانی است؟
دکتر سید محمود اسحق حسینی از روز دوشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود اسحق حسینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمود اسحق حسینی چقدر است؟
تا کنون 171 نفر به دکتر سید محمود اسحق حسینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمود اسحق حسینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمود اسحق حسینیدکتر سید محمود اسحق حسینی dr seyyed mahmod eshagh hoseini از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی در تهران، انتهای بلوار کشاورز، بعد از چهارراه جمال زاده، نرسیده به بیمارستان امام خمینی، پلاک 145 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمود اسحق حسینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166438395 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمود اسحق حسینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمود اسحق حسینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمود اسحق حسینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمود اسحق حسینی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمود اسحق حسینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.