دکتر پوران سمرقندی

دکتر پوران سمرقندی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

39652
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پوران سمرقندی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پوران سمرقندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه و صبور

رومینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیار عالی خوش برخورد باحوصله من که خیلی راضی بودم

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با دقت و با حوصله و خوش رو هستند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار خوش رو دقیق و تشخیص عالی و خیلی آرامش به بیمار میدن.

روژین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خیلی دکتر خوبی است عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پوران سمرقندیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پوران سمرقندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پوران سمرقندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پوران سمرقندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پوران سمرقندی چقدر است؟
هزینه ویزیت پوران سمرقندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پوران سمرقندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پوران سمرقندی کجا است؟
دکتر پوران سمرقندی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پوران سمرقندی را ببینید.
+
آیا دکتر پوران سمرقندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پوران سمرقندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پوران سمرقندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پوران سمرقندی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پوران سمرقندی چه زمانی است؟
دکتر پوران سمرقندی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پوران سمرقندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پوران سمرقندی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر پوران سمرقندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پوران سمرقندی 5 از 5 است.

درباره دکتر پوران سمرقندیدکتر پوران سمرقندی dr poran samarghandi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر پوران سمرقندی در تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی بیمارستان فجر ، ساختمان پزشکان حکیم ، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پوران سمرقندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133305051 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پوران سمرقندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پوران سمرقندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پوران سمرقندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پوران سمرقندی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پوران سمرقندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.