%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان عروق واریسی با لیزر

کد نظام پزشکی

69392

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی نبش خیابان دریاباری پلاک 69 طبقه1 واحد

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا علی نژاد خرم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا علی نژاد خرم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

دکتر زهرا علی نژاد خرم
دکتر زهرا علی نژاد خرم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا علی نژاد خرم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا علی نژاد خرم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا علی نژاد خرم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا علی نژاد خرم چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا علی نژاد خرم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا علی نژاد خرم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا علی نژاد خرم کجا است؟
دکترزهرا علی نژاد خرم مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا علی نژاد خرم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا علی نژاد خرم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا علی نژاد خرم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا علی نژاد خرم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا علی نژاد خرم متخصص قلب و عروق و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا علی نژاد خرم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا علی نژاد خرم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا علی نژاد خرم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا علی نژاد خرم چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر زهرا علی نژاد خرم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا علی نژاد خرم 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا علی نژاد خرمدکترزهرا علی نژاد خرم dr zahra alinezhad khorram از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر زهرا علی نژاد خرم در تهران ، خیابان پیروزی نبش خیابان دریاباری پلاک 69 طبقه1 واحد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا علی نژاد خرم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133799681,02133352373 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا علی نژاد خرم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا علی نژاد خرم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا علی نژاد خرم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا علی نژاد خرم متخصص قلب و عروق و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا علی نژاد خرم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.