دکتر ابوالحسن صادقی

دکتر ابوالحسن صادقی

دکترای کایروپراکتیک

تهران

کد نظام پزشکی

ک54
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای کایروپراکتیک

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران ،نارمک میدان هفت حوض جانبازان غربی خیابان کمیجانی جنوبی پلاک 35 طبقه 2 واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالحسن صادقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالحسن صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من ۲ جلسه رفتم پیش اقای دکتر و جلسات دیگه هم باید برم . دکتر متشخص و خوش رویی هستن انشالله که پییششون جواب بگیرم

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کار دکتر عالی و برای یمریض وقت میگذارند.

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بار اوله اومده بودم ان شاءالله نتیجه بخش باشه

حمزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به چندین دلیل.... زمان انتظار کمتر از ۵ دقیقه،منشی خوش برخورد،و خود جناب دکتر بسیار فرهیخته و خبره و کاربلد و وقت خوبی برای ویزیت بنده و توضیح در مورد مشکلات بنده گذاشتند و در حال حاضر تحت درمان ایشان هستم...

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالحسن صادقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالحسن صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالحسن صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالحسن صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالحسن صادقی کجا است؟
دکتر ابوالحسن صادقی 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالحسن صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالحسن صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالحسن صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالحسن صادقی متخصص کایروپراکتیک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالحسن صادقی چه زمانی است؟
دکتر ابوالحسن صادقی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالحسن صادقی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر ابوالحسن صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالحسن صادقی 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالحسن صادقیدکتر ابوالحسن صادقی dr abolhasan sadeghi از دکترهای متخصص کایروپراکتیک تهران هستند. مطب دکتر ابوالحسن صادقی در تهران ،نارمک میدان هفت حوض جانبازان غربی خیابان کمیجانی جنوبی پلاک 35 طبقه 2 واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالحسن صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177945038 , 02177946248 , 02136605026 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالحسن صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالحسن صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالحسن صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالحسن صادقی متخصص کایروپراکتیک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کایروپراکتیک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالحسن صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.