دکتر کورش راسخ

دکتر کورش راسخ

تخصص قلب و عروق

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار پزشک: بیمارستان بعثت،فجر،بوعلی،نیکان

کد نظام پزشکی

65698

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران - خیابان پیروزی - تقاطع اتوبان امام علی - جنب داروخانه دکتردادرس-ساختمان شکیبا-طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کورش راسخ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کورش راسخ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

معطلی در مطب تقریبی میباشد.

در مطب نوار قلب،اکوکاردیوگرافی،تست ورزش،هولتر فشار خون 24 ساعته و کنترل فشار خون انجام می شود.

دکتر کورش راسخ
دکتر کورش راسخ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کورش راسخ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کورش راسخ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کورش راسخ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کورش راسخ چقدر است؟
هزینه ویزیت کورش راسخ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش راسخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کورش راسخ کجا است؟
دکترکورش راسخ مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کورش راسخ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کورش راسخ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کورش راسخ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کورش راسخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کورش راسخ متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کورش راسخ چه زمانی است؟
دکتر کورش راسخ از روز شنبه 26 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش راسخ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کورش راسخ چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر کورش راسخ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کورش راسخ 5 از 5 است.

درباره دکتر کورش راسخدکترکورش راسخ dr korosh rasekh از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر کورش راسخ در تهران - خیابان پیروزی - تقاطع اتوبان امام علی - جنب داروخانه دکتردادرس-ساختمان شکیبا-طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کورش راسخ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09108883200,02133781088 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کورش راسخ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کورش راسخ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کورش راسخ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کورش راسخ متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کورش راسخ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.