%96
پیشنهاد(از 134 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا فریبرزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا فریبرزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 134 کاربر)

%96
128 کاربر از 134 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  101 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

راضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه کار و تاثیر خوبش رو بیماری دخترم دیدم. حیف شد که دیگه بوشهر نیستن

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالییی

یاسمن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تخصص آقای دکتر عالیه...

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی‌ هستند.

امیررضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر عالی هستن و ریز به ریز نکات رو توضیح میدن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا فریبرزی

در حال حاضر نوبت های این پزشک باز نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا فریبرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا فریبرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فریبرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا فریبرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا فریبرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فریبرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا فریبرزی کجا است؟
دکتر محمدرضا فریبرزی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر محمدرضا فریبرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فریبرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا فریبرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا فریبرزی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا فریبرزی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا فریبرزی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا فریبرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا فریبرزی چقدر است؟
تا کنون 134 نفر به دکتر محمدرضا فریبرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا فریبرزی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا فریبرزیدکتر محمدرضا فریبرزی dr mohammadreza fariborzi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا فریبرزی در تهران خیابان شریعتی روبروی خیابان مفید کلینیک کودکان ایران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا فریبرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09351078798 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا فریبرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا فریبرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا فریبرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا فریبرزی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا فریبرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.