دکتر مهدی کربلاییان

دکتر مهدی کربلاییان

تخصص پوست، مو و زیبایی

درماتولوژی
تهران
%۷۹
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۹۶۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، ساختمان ارکیده( جنب حسینیه ارشاد)، واحد ۱۰

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی کربلاییان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی کربلاییان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۷۹
۱۱ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مهدی کربلاییان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر مهدی کربلاییان می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر مهدی کربلاییان
دکتر مهدی کربلاییان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی کربلاییان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی کربلاییان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی کربلاییان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی کربلاییان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی کربلاییان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کربلاییان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی کربلاییان کجا است؟
دکتر مهدی کربلاییان 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی کربلاییان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی کربلاییان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کربلاییان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی کربلاییان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی کربلاییان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی کربلاییان چه زمانی است؟
دکتر مهدی کربلاییان از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی کربلاییان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی کربلاییان چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مهدی کربلاییان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی کربلاییان 4 از 5 است.

درباره دکتر مهدی کربلاییاندکتر مهدی کربلاییان dr mahdi karbalaeian از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر مهدی کربلاییان در تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، ساختمان ارکیده( جنب حسینیه ارشاد)، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی کربلاییان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126723574 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی کربلاییان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی کربلاییان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی کربلاییان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی کربلاییان تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی کربلاییان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.