دکتر دینا عاشوری

دکتر دینا عاشوری

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
شیراز
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

90753

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بیمارستان کوثر

آدرس:

شیراز، بیمارستان کوثر، درمانگاه قلب یک

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر دینا عاشوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر دینا عاشوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر دینا عاشوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر دینا عاشوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر دینا عاشوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر دینا عاشوری چقدر است؟
هزینه ویزیت دینا عاشوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دینا عاشوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر دینا عاشوری کجا است؟
دکتردینا عاشوری مطب بیمارستان کوثر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر دینا عاشوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر دینا عاشوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر دینا عاشوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر دینا عاشوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر دینا عاشوری متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر دینا عاشوری چه زمانی است؟
دکتر دینا عاشوری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر دینا عاشوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر دینا عاشوری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر دینا عاشوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر دینا عاشوری 5 از 5 است.

درباره دکتر دینا عاشوریدکتردینا عاشوری dr dina ashori از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر دینا عاشوری در شیراز، بیمارستان کوثر، درمانگاه قلب یک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر دینا عاشوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09174428920,07136141013 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر دینا عاشوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر دینا عاشوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر دینا عاشوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر دینا عاشوری متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر دینا عاشوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.