دکتر فنوره فراش زاده

دکتر فنوره فراش زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

47363
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به باغشمال، جنب داروخانه بقراط، طبقه 4، واحد 8

تلفن:04135545203

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه خدمات درمانی سلامت
 • بیمه نیروهای مسلح

افتخارات

 •  

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فنوره فراش زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فنوره فراش زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری فوق العاده خوش اخلاق و باتجربه.خواهر و خاله من باایشون زایمانشونو انجام دادن و خیلی راضی هستن از ایشون و من با پیشنهاد اقوام مراجعه کردم. ایشالا با کمک خانم دکتر مسافر کوچولومو بدنیا میارم.

سهیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خانم دکتری هستن با سطح علمی بالا و اخلاق و برخورد فوق العاده خوب .

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر خیلی با دقت و با حوصله هستن

حدیثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش اخلاقو مهربان بود.تو کارش حرفه ای بودن عالی خانم دکتر دمت گرم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فنوره فراش زاده
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - ، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به باغشمال، جنب داروخانه بقراط، طبقه 4، واحد 8
اولین نوبت خالی: شنبه 1 اردیبهشت ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فنوره فراش زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فنوره فراش زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فنوره فراش زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فنوره فراش زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فنوره فراش زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فنوره فراش زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فنوره فراش زاده کجا است؟
دکتر فنوره فراش زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فنوره فراش زاده را ببینید.
+
آیا دکتر فنوره فراش زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فنوره فراش زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فنوره فراش زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فنوره فراش زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فنوره فراش زاده چه زمانی است؟
دکتر فنوره فراش زاده از روز شنبه 1 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فنوره فراش زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فنوره فراش زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فنوره فراش زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فنوره فراش زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فنوره فراش زادهدکتر فنوره فراش زاده dr fanooreh farashzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر فنوره فراش زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به باغشمال، جنب داروخانه بقراط، طبقه 4، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فنوره فراش زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135545203 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فنوره فراش زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فنوره فراش زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فنوره فراش زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فنوره فراش زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فنوره فراش زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.