نفیسه سعیدی

نفیسه سعیدی

کارشناس ارشد شنوایی سنجی

اصفهان

کد نظام پزشکی

ش-1252
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد شنوایی سنجی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، ساختمان بوعلی 1 ، طبقه 1، شنوایی سنجی نفیس

تلفن:03132247951

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به نفیسه سعیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران نفیسه سعیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در مورد رفتار خانم سعیدی من چند بار به ایشان مراجعه کردم و ویزیت شدم، واقعا در کارشون حرفه‌ای و دقیق و بسیار صبور و متین هستند و‌ من ایشان را به کسانی که مشکلات شنوایی دارند توصیه میکنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از نفیسه سعیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نفیسه سعیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه سعیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نفیسه سعیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نفیسه سعیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه سعیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نفیسه سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نفیسه سعیدی کجا است؟
دکتر نفیسه سعیدی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نفیسه سعیدی را ببینید.
+
آیا نفیسه سعیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه سعیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نفیسه سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه سعیدی متخصص شنوایی سنجی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نفیسه سعیدی چه زمانی است؟
دکتر نفیسه سعیدی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نفیسه سعیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نفیسه سعیدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به نفیسه سعیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نفیسه سعیدی 5 از 5 است.

درباره نفیسه سعیدیدکتر نفیسه سعیدی nafiseh saeidi از دکترهای متخصص شنوایی سنجی اصفهان هستند. مطب نفیسه سعیدی در اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه اصفهان، ساختمان بوعلی 1 ، طبقه 1، شنوایی سنجی نفیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نفیسه سعیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132247951 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نفیسه سعیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نفیسه سعیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نفیسه سعیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نفیسه سعیدی متخصص شنوایی سنجی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله شنوایی سنجی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نفیسه سعیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.