%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو انجمن علمی متخصصین زنان و مامایی ایران

مدرک مشاوره ژنتیک از سازمان بهزیستی کشور و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مدرک رسمی سونوگرافی زنان و مامایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران

مدرک درمان سواستفاده مصرف مواد مخدر از دانشگاه علوم پزشکی ایران

مدرک لاپاروسکوپی حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران

کد نظام پزشکی

128326

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان 188 شرقی، ساختمان پزشکان 107، طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده فاطمه سیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده فاطمه سیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر سیده فاطمه سیدی
دکتر سیده فاطمه سیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده فاطمه سیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده فاطمه سیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده فاطمه سیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه سیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده فاطمه سیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه سیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده فاطمه سیدی کجا است؟
دکترسیده فاطمه سیدی مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده فاطمه سیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده فاطمه سیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه سیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده فاطمه سیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده فاطمه سیدی چه زمانی است؟
دکتر سیده فاطمه سیدی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه سیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده فاطمه سیدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سیده فاطمه سیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده فاطمه سیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده فاطمه سیدیدکترسیده فاطمه سیدی dr seyyedeh fatemeh seyyedi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سیده فاطمه سیدی در تهران، تهرانپارس، خیابان 188 شرقی، ساختمان پزشکان 107، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده فاطمه سیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177883617 , 09101363464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده فاطمه سیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده فاطمه سیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده فاطمه سیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده فاطمه سیدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده فاطمه سیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.