%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی داخلی و بورد فوق تخصصی روماتولوژی

بیماریهای روماتیسمی و‌اتوایمون مثل ارتریت روماتویید، لوپوس، بهجت، اسپوندیلیت انکیلوزان، نقرس، واسکولیت ها، میوپاتی ها،

ارتروز زانو، دردکمر و دیسکوپاتی ها، دردگردن، شانه منجمد، سارکوییدوز و استئوپورز ( پوکی استخوان )

در مطب اسپیره کردن مایع مفصلی و تزریق داخل مفصلی انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهرام، بیمارستان میلاد، درمانگاه حکیم فارابی اسلامشهر

 آدرس اینستاگرام: Dr nahiddehghan

کد نظام پزشکی

۵۷۵۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان جلال

آدرس:

تهران، خیابان جلال آل احمد، بین شهرآرا و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک 34، طبقه دوم، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید دهقانی آرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید دهقانی آرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جلال
ملاحظات

درصورت اخذ نوبت و عدم مراجعه به مطب هزینه پرداخت شده به هیچ وجه عودت داده نمیشود.

دکتر ناهید دهقانی آرانی
دکتر ناهید دهقانی آرانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید دهقانی آرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید دهقانی آرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید دهقانی آرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید دهقانی آرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید دهقانی آرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید دهقانی آرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید دهقانی آرانی کجا است؟
دکتر ناهید دهقانی آرانی 1 مطب در مطب خیابان جلال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناهید دهقانی آرانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید دهقانی آرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید دهقانی آرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید دهقانی آرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید دهقانی آرانی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید دهقانی آرانی چه زمانی است؟
دکتر ناهید دهقانی آرانی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید دهقانی آرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید دهقانی آرانی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر ناهید دهقانی آرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید دهقانی آرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید دهقانی آرانیدکتر ناهید دهقانی آرانی dr nahid dehghani arani از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر ناهید دهقانی آرانی در تهران، خیابان جلال آل احمد، بین شهرآرا و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک 34، طبقه دوم، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید دهقانی آرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09199544296 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید دهقانی آرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید دهقانی آرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید دهقانی آرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید دهقانی آرانی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید دهقانی آرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.