دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فاطمه مجدی نسب

دکتر فاطمه مجدی نسب

دکترای گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ 286

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای گفتاردرمانی

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران صادقیه خیابان سازمان آب شرقی، نبش خیابان نهم شمالی ساختمان آریانا ،طبقه اول ،واحد 5 طبقه اول واحد 5

تلفن:09396018158

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه مجدی نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه مجدی نسب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صادقیه
تهران - تهران صادقیه خیابان سازمان آب شرقی، نبش خیابان نهم شمالی ساختمان آریانا ،طبقه اول ،واحد 5 طبقه اول واحد 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه مجدی نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه مجدی نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه مجدی نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه مجدی نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه مجدی نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مجدی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه مجدی نسب کجا است؟
دکتر فاطمه مجدی نسب 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه مجدی نسب را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه مجدی نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مجدی نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه مجدی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه مجدی نسب متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه مجدی نسب چه زمانی است؟
دکتر فاطمه مجدی نسب از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه مجدی نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه مجدی نسب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه مجدی نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه مجدی نسب 0 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه مجدی نسب


دکتر فاطمه مجدی نسب dr fatemeh majdi nasab از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه مجدی نسب در تهران صادقیه خیابان سازمان آب شرقی، نبش خیابان نهم شمالی ساختمان آریانا ،طبقه اول ،واحد 5 طبقه اول واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه مجدی نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09396018158 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه مجدی نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه مجدی نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه مجدی نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه مجدی نسب متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه مجدی نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.