دکتر رقیه غباری بناب

دکتر رقیه غباری بناب

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

23503
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رقیه غباری بناب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رقیه غباری بناب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نگین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باتجربه مهربان و خوش برخورد

ربابه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه و با ادبی هستند.

الناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلییی خوش اخلاق و باسواد

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باتجربه خوش برخوردو خوش اخلاق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رقیه غباری بناب
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب ساختمان صدرا، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رقیه غباری بناب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه غباری بناب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رقیه غباری بناب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رقیه غباری بناب چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه غباری بناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه غباری بناب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رقیه غباری بناب کجا است؟
دکتر رقیه غباری بناب 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رقیه غباری بناب را ببینید.
+
آیا دکتر رقیه غباری بناب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه غباری بناب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رقیه غباری بناب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه غباری بناب متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رقیه غباری بناب چه زمانی است؟
دکتر رقیه غباری بناب از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه غباری بناب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رقیه غباری بناب چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر رقیه غباری بناب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رقیه غباری بناب 5 از 5 است.
درباره دکتر رقیه غباری بناب


دکتر رقیه غباری بناب dr roghaye ghobari bonab از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر رقیه غباری بناب در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب ساختمان صدرا، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رقیه غباری بناب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135538047 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رقیه غباری بناب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رقیه غباری بناب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رقیه غباری بناب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رقیه غباری بناب متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رقیه غباری بناب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.