دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سودابه سعیدکار

دکتر سودابه سعیدکار

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

69568
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، بالاتر از مسجد غفار، جنب ساختمان صدرا، ساختمان شاهین، طبقه اول

تلفن:04135563343

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سودابه سعیدکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سودابه سعیدکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

ارمینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بعد مراجعه به دو پزشک، بهترین تجربه ویزیت و دوره درمان را داشتم.از نظر دسترسی و تماس خیلی راضی بودم.برخورد عالی و مسئولیت پذیری مهم ترین مورد در دوره درمان هست.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوش اخلاق و کاربلد

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

فائزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی با اخلاق دکتر خیلی خوب و عالی هستن

فائزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر عالی و‌خوبی هستن مهربونن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سودابه سعیدکار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، بالاتر از مسجد غفار، جنب ساختمان صدرا، ساختمان شاهین، طبقه اول


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سودابه سعیدکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سودابه سعیدکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سودابه سعیدکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سودابه سعیدکار چقدر است؟
هزینه ویزیت سودابه سعیدکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه سعیدکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سودابه سعیدکار کجا است؟
دکتر سودابه سعیدکار 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سودابه سعیدکار را ببینید.
+
آیا دکتر سودابه سعیدکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه سعیدکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سودابه سعیدکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سودابه سعیدکار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سودابه سعیدکار چه زمانی است؟
دکتر سودابه سعیدکار از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه سعیدکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سودابه سعیدکار چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر سودابه سعیدکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سودابه سعیدکار 5 از 5 است.
درباره دکتر سودابه سعیدکار


دکتر سودابه سعیدکار dr sodabeh saeed kar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر سودابه سعیدکار در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، بالاتر از مسجد غفار، جنب ساختمان صدرا، ساختمان شاهین، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سودابه سعیدکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135563343 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سودابه سعیدکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سودابه سعیدکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سودابه سعیدکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سودابه سعیدکار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سودابه سعیدکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.