دکتر محمدرضا صداقت

دکتر محمدرضا صداقت

پزشک عمومی

تهران

درباره‌ی پزشک

تشخیص و درمان دیابت

همکار در طرح مطب های دیابتی بنیاد امور بیماری های خاص

عضو انجمن خیریه دیابت ایران

کد نظام پزشکی

۶۵۶۸۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، مرکز دیابت پارسیان

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدرضا صداقت، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

ویزیت کرونا

دکتر محمدرضا صداقت
دکتر محمدرضا صداقت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا صداقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا صداقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا صداقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا صداقت چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا صداقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صداقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا صداقت کجا است؟
دکتر محمدرضا صداقت 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا صداقت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا صداقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صداقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا صداقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا صداقت متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا صداقت چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا صداقت از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا صداقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا صداقت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا صداقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا صداقت 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا صداقت

دکتر محمدرضا صداقت dr mohammadreza sedaghat از دکترهای متخصص پزشک عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا صداقت در تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، مرکز دیابت پارسیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا صداقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177730397 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا صداقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا صداقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا صداقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا صداقت پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا صداقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.