%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره ژنتیک

کد نظام پزشکی

59076

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان انقلاب

آدرس:

شیراز، خیابان انقلاب (نادر)، جنب پارک انقلاب، سر خیابان شکیبا، ساختمان رز، واحد 12

تلفن:07132350589

اطلاعات کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و صورتگر، کوچه 43، اولین کوچه، سمت راست، کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا جمالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا جمالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان انقلاب
کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر لیلا جمالی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر لیلا جمالی
دکتر لیلا جمالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا جمالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا جمالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا جمالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا جمالی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا جمالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا جمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا جمالی کجا است؟
دکترلیلا جمالی مطب خیابان انقلاب و کلینیک تخصصی ژنتیک دکتر فقیهی شیراز مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر لیلا جمالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا جمالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا جمالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا جمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا جمالی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا جمالی چه زمانی است؟
دکتر لیلا جمالی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا جمالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا جمالی چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر لیلا جمالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا جمالی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا جمالیدکترلیلا جمالی dr leila jamali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر لیلا جمالی در شیراز، خیابان انقلاب (نادر)، جنب پارک انقلاب، سر خیابان شکیبا، ساختمان رز، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا جمالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132350589 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا جمالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا جمالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا جمالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا جمالی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا جمالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.