دکتر مهناز نریمانی

دکتر مهناز نریمانی

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران

کد نظام پزشکی

51231
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیهوشی
 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان عباس آباد

آدرس:

تهران، خیابان عباس آباد، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک 4، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز نریمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز نریمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

هانی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر بسیار با حوصله و خوش برخورد بودند. سوالات بسیاری از من پرسیدند و خیلی دقیق من رو معاینه کردند. فعلا در پروسه تشخیص هستیم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهناز نریمانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز نریمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز نریمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز نریمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز نریمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز نریمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز نریمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز نریمانی کجا است؟
دکتر مهناز نریمانی 1 مطب در مطب خیابان عباس آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهناز نریمانی را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز نریمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز نریمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز نریمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز نریمانی متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز نریمانی چه زمانی است؟
دکتر مهناز نریمانی از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز نریمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز نریمانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهناز نریمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز نریمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز نریمانیدکتر مهناز نریمانی dr mahnaz narimani از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر مهناز نریمانی در تهران، خیابان عباس آباد، خیابان میرزای شیرازی، کوچه شهدا، پلاک 4، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز نریمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188711308-02188711280 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز نریمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز نریمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز نریمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز نریمانی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز نریمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.