%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

م-20777

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان سید جمال

آدرس:

بدرعباس، خیابان سید جمال، داخل کوچه داروخانه آریا، ساختمان پزشکان محسن، طبقه۶

تلفن:07632251782

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به لیلا لطفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران لیلا لطفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سید جمال

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با لیلا لطفی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با لیلا لطفی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

لیلا لطفی
لیلا لطفی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت لیلا لطفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا لطفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد لیلا لطفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت لیلا لطفی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا لطفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل لیلا لطفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب لیلا لطفی کجا است؟
دکترلیلا لطفی مطب خیابان سید جمال مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب لیلا لطفی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا لیلا لطفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا لطفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
لیلا لطفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا لطفی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد لیلا لطفی چه زمانی است؟
دکتر لیلا لطفی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل لیلا لطفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از لیلا لطفی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به لیلا لطفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی لیلا لطفی 5 از 5 است.

درباره لیلا لطفیدکترلیلا لطفی leila lotfi از دکترهای متخصص مامایی بندرعباس هستند. مطب لیلا لطفی در بدرعباس، خیابان سید جمال، داخل کوچه داروخانه آریا، ساختمان پزشکان محسن، طبقه۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب لیلا لطفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632251782 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام لیلا لطفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی لیلا لطفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط لیلا لطفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از لیلا لطفی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد لیلا لطفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.