دکتر علیرضا استقامتی

دکتر علیرضا استقامتی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

22521
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب مطهری

آدرس:

تهران، انتهای خ مطهری، قبل از دکتر شریعتی، گروه تخصصی ابن سینا، طبقه دوم

تلفن:02188417918

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا استقامتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا استقامتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا استقامتی
نوبت مطب مطهری
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، انتهای خ مطهری، قبل از دکتر شریعتی، گروه تخصصی ابن سینا، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا استقامتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا استقامتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا استقامتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا استقامتی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا استقامتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا استقامتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا استقامتی کجا است؟
دکتر علیرضا استقامتی 1 مطب در مطب مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا استقامتی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا استقامتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا استقامتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا استقامتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا استقامتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا استقامتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا استقامتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا استقامتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا استقامتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علیرضا استقامتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا استقامتی 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا استقامتیدکتر علیرضا استقامتی dr alireza esteqamati از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا استقامتی در تهران، انتهای خ مطهری، قبل از دکتر شریعتی، گروه تخصصی ابن سینا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا استقامتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188417918 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا استقامتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا استقامتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا استقامتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا استقامتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا استقامتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.