سعید طولابی

سعید طولابی

کارشناس ارشد روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

5463

درباره‌پزشک

مشاوره خانواده، کودک و نوجوان

مشاوره تحصیلی، برنامه‌ریزی کنکور

مشاوره پبش از ازدواج، زوج درمانی

درمان افسردگی، اضطراب، وسواس

اجرای تست، شخصیت، هوش، حافظه

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4، واحد 17

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعید طولابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از سعید طولابی
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4، واحد 17

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعید طولابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید طولابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعید طولابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعید طولابی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید طولابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعید طولابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعید طولابی کجا است؟
دکتر سعید طولابی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعید طولابی را ببینید.
+
آیا سعید طولابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید طولابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعید طولابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید طولابی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعید طولابی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید طولابی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سعید طولابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعید طولابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعید طولابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعید طولابی 0 از 5 است.

درباره سعید طولابیدکتر سعید طولابی saeed tolabi از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب سعید طولابی در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 4، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعید طولابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09367248986-02634288206-02632209011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعید طولابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعید طولابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعید طولابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعید طولابی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعید طولابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.