دکتر فاطمه صادقیان

دکتر فاطمه صادقیان

دکترای روانشناسی

روانشناس بالینی
کرج

کد نظام پزشکی

25279
%100
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره خانواده، زوج درمانی روان درمانی، مشاوره فردی، هیپنوتراپی و روانکاوی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج ارم، طبقه سوم، واحد 11

تلفن:09020412009

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه صادقیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه صادقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%100
25 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمد حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی هستند.

فروغ
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هرچقدر از اخلاق خوبشون بگم کم گفتم، درجه یک، جای دخترم دوسشون دارم و واقعا مثل یک همدم واقعی کمکم کردن حالم خوب بشه. سالیان سال مشکل خودخوری داشتم.

بهنام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر خوبی هستند.

ساناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار ممنونم از خانم دکتر عزیزم بابت توجه و محبتی که داشتند.

حامد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در مورد مشکل اضطرابی دخترم خیلی کمکم کردن، واقعا ازشون خیلی ممنونم .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه صادقیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه صادقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه صادقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه صادقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه صادقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه صادقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه صادقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه صادقیان کجا است؟
دکتر فاطمه صادقیان 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه صادقیان را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه صادقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه صادقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه صادقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه صادقیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه صادقیان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه صادقیان از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه صادقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه صادقیان چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر فاطمه صادقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه صادقیان 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه صادقیاندکتر فاطمه صادقیان dr fatemeh sadeghiyan از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب دکتر فاطمه صادقیان در کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، برج ارم، طبقه سوم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه صادقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09020412009 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه صادقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه صادقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه صادقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه صادقیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه صادقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.