دکتر مرتضی حبیبی

دکتر مرتضی حبیبی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد
قزوین
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۰۹۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات فردوسی جنوبی

آدرس:

قزوین ،خیابان فردوسی جنوبی - نبش کوچه مسجد - ساختمان صدف - طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی حبیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی حبیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۶ کاربر)

%۱۰۰
۴۶ کاربر از ۴۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

فردوسی جنوبی
ملاحظات

درحال حاضر نوبت گیری اینترنتی این پزشک فعال نمی باشد.  

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر مرتضی حبیبی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر مرتضی حبیبی
دکتر مرتضی حبیبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی حبیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی حبیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی حبیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی حبیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی حبیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی حبیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی حبیبی کجا است؟
دکتر مرتضی حبیبی 1 مطب در فردوسی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرتضی حبیبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی حبیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی حبیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی حبیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی حبیبی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی حبیبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی حبیبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی حبیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی حبیبی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر مرتضی حبیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی حبیبی 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی حبیبیدکتر مرتضی حبیبی dr morteza habibi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان قزوین هستند. مطب دکتر مرتضی حبیبی در قزوین ،خیابان فردوسی جنوبی - نبش کوچه مسجد - ساختمان صدف - طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی حبیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833231158 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی حبیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی حبیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی حبیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی حبیبی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی حبیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.