دکتر علیرضا خانزاده

دکتر علیرضا خانزاده

پزشک عمومی

پوست و مو و لیزر
کرج

کد نظام پزشکی

47069

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به خیابان بیمارستان کمالی، رو به روی بانک پاسارگاد، ساختمان 110/2، طبقه3/5

تلفن:02632203015

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا خانزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر علیرضا خانزاده
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به خیابان بیمارستان کمالی، رو به روی بانک پاسارگاد، ساختمان 110/2، طبقه3/5
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا خانزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا خانزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خانزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا خانزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا خانزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خانزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا خانزاده کجا است؟
دکتر علیرضا خانزاده 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا خانزاده را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا خانزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خانزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا خانزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا خانزاده متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا خانزاده چه زمانی است؟
دکتر علیرضا خانزاده از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خانزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا خانزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علیرضا خانزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا خانزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا خانزادهدکتر علیرضا خانزاده dr alireza khanzadeh از دکترهای متخصص عمومی کرج هستند. مطب دکتر علیرضا خانزاده در کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به خیابان بیمارستان کمالی، رو به روی بانک پاسارگاد، ساختمان 110/2، طبقه3/5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خانزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632203015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خانزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خانزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خانزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خانزاده متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا خانزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.