دکتر ساسان توانا

دکتر ساسان توانا

فوق تخصص ریه

تهران

کد نظام پزشکی

33450

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار کاشانی، بعد از بلوار اباذر، نرسیده به ایستگاه مهران، پلاک 69، واحد 7

تلفن:02144022966

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ساسان توانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ساسان توانا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب صادقیه
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار کاشانی، بعد از بلوار اباذر، نرسیده به ایستگاه مهران، پلاک 69، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ساسان توانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ساسان توانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ساسان توانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ساسان توانا چقدر است؟
هزینه ویزیت ساسان توانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ساسان توانا کجا است؟
دکتر ساسان توانا 1 مطب در مطب صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ساسان توانا را ببینید.
+
آیا دکتر ساسان توانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان توانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ساسان توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ساسان توانا متخصص ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ساسان توانا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ساسان توانا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ساسان توانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ساسان توانا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ساسان توانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ساسان توانا 0 از 5 است.
درباره دکتر ساسان توانا


دکتر ساسان توانا dr sasan tavana از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر ساسان توانا در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار کاشانی، بعد از بلوار اباذر، نرسیده به ایستگاه مهران، پلاک 69، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ساسان توانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144022966 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ساسان توانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ساسان توانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ساسان توانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ساسان توانا متخصص و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ساسان توانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.