دکتر منصور یزدان بد

دکتر منصور یزدان بد

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

11728
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب انقلاب

آدرس:

تهران، خیابان انقلاب، ابتدای فلسطین شمالی، پلاک 318

تلفن:02166462751

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور یزدان بد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور یزدان بد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدباقر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون نامبر وان هستن خدا حفظشون کنه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصور یزدان بد
نوبت مطب انقلاب
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان انقلاب، ابتدای فلسطین شمالی، پلاک 318

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور یزدان بد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور یزدان بد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور یزدان بد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور یزدان بد چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور یزدان بد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور یزدان بد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور یزدان بد کجا است؟
دکتر منصور یزدان بد 1 مطب در مطب انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور یزدان بد را ببینید.
+
آیا دکتر منصور یزدان بد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور یزدان بد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور یزدان بد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور یزدان بد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور یزدان بد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصور یزدان بد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور یزدان بد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور یزدان بد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منصور یزدان بد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور یزدان بد 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور یزدان بددکتر منصور یزدان بد dr mansoor yazdan bod از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر منصور یزدان بد در تهران، خیابان انقلاب، ابتدای فلسطین شمالی، پلاک 318 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور یزدان بد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166462751 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور یزدان بد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور یزدان بد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور یزدان بد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور یزدان بد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور یزدان بد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.