دکتر محمود سقط چیان

تخصص ارتوپدی

کرج

کد نظام پزشکی

۴۸۳۲۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، نرسیده به زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه 6، واحد 602

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
دکتر محمود سقط چیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود سقط چیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود سقط چیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود سقط چیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود سقط چیان چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود سقط چیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود سقط چیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود سقط چیان کجا است؟
دکتر محمود سقط چیان 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود سقط چیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود سقط چیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود سقط چیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود سقط چیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود سقط چیان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود سقط چیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود سقط چیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود سقط چیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود سقط چیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمود سقط چیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود سقط چیان 0 از 5 است.

درباره دکتر محمود سقط چیان

دکتر محمود سقط چیان dr mahmood saqatchiyan از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر محمود سقط چیان در کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، نرسیده به زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه 6، واحد 602 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود سقط چیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632285484 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود سقط چیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود سقط چیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود سقط چیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود سقط چیان تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود سقط چیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.