دکتر حسن رضامحمدی

دکتر حسن رضامحمدی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

50887
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک 1425

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن رضامحمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن رضامحمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

اکرم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار متین و محجوب .دکتری حاذق با تجربه .پنجه طلا . پسرم تومور مغزی داشت .عمل با موفقیت بود .

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر با اخلاقی هستند خدا ازشون راضی باشه امید همه ی ما هستند. به واقعیت پنجه طلای ایران هستند.

الهه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشکی بااخلاق بسیار متعهد.من عمل توده ساکرال داشتم همه پزشکا گفته بودن امکان داره بی اختیاری ادارا چ مدفوع بگیرم و پای راستم از دست بدم فقط دکتر محمدی قبول کردند عملم کنند و بسیار به من روحیه دادند و خدا روشکر عمل موفقیت آمیز بود.ایشون نابغه هستند

نقدعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر کامل معتمد و کار بلد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسن رضامحمدی
نوبت مطب شریعتی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک 1425

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن رضامحمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن رضامحمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن رضامحمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن رضامحمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن رضامحمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رضامحمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن رضامحمدی کجا است؟
دکتر حسن رضامحمدی 1 مطب در مطب شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن رضامحمدی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن رضامحمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رضامحمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن رضامحمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن رضامحمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن رضامحمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسن رضامحمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن رضامحمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن رضامحمدی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حسن رضامحمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن رضامحمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسن رضامحمدیدکتر حسن رضامحمدی dr hasan rezamohammadi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر حسن رضامحمدی در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان سپهر، پلاک 1425 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن رضامحمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122006900-02122621848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن رضامحمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن رضامحمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن رضامحمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن رضامحمدی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن رضامحمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.