دکتر بهنام دانش پژوه

دکتر بهنام دانش پژوه

تخصص جراحی مغز و اعصاب

کرج

کد نظام پزشکی

91367

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله سوم، ساختمان پزشکان نور، طبقه ششم

تلفن:02632746938

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهنام دانش پژوه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر بهنام دانش پژوه
نوبت مطب طالقانی
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله سوم، ساختمان پزشکان نور، طبقه ششم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهنام دانش پژوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهنام دانش پژوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهنام دانش پژوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهنام دانش پژوه چقدر است؟
هزینه ویزیت بهنام دانش پژوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام دانش پژوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهنام دانش پژوه کجا است؟
دکتر بهنام دانش پژوه 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهنام دانش پژوه را ببینید.
+
آیا دکتر بهنام دانش پژوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام دانش پژوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهنام دانش پژوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهنام دانش پژوه متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهنام دانش پژوه چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهنام دانش پژوه تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهنام دانش پژوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهنام دانش پژوه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهنام دانش پژوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهنام دانش پژوه 0 از 5 است.

درباره دکتر بهنام دانش پژوهدکتر بهنام دانش پژوه dr behnam daneshpazhooh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب کرج هستند. مطب دکتر بهنام دانش پژوه در کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به هفت تیر، نبش لاله سوم، ساختمان پزشکان نور، طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهنام دانش پژوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632746938 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهنام دانش پژوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهنام دانش پژوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهنام دانش پژوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهنام دانش پژوه متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهنام دانش پژوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.