دکتر محمدحسین حکمت آرا

دکتر محمدحسین حکمت آرا

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

11724

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب فاطمی

آدرس:

تهران، میدان فاطمی، روبروی داروخانه فردوسی، ساختمان لئون، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • بانک ملت
  • بانک تجارت
  • بانک سپه
  • بانک کشاورزی
  • بانک ملی
  • بانک مسکن
  • بانک رفاه
  • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین حکمت آرا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدحسین حکمت آرا
نوبت مطب فاطمی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان فاطمی، روبروی داروخانه فردوسی، ساختمان لئون، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین حکمت آرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین حکمت آرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین حکمت آرا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین حکمت آرا چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین حکمت آرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین حکمت آرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین حکمت آرا کجا است؟
دکتر محمدحسین حکمت آرا 1 مطب در مطب فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین حکمت آرا را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین حکمت آرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین حکمت آرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین حکمت آرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین حکمت آرا متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین حکمت آرا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین حکمت آرا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین حکمت آرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین حکمت آرا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدحسین حکمت آرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین حکمت آرا 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین حکمت آرادکتر محمدحسین حکمت آرا dr mohammadhosein hekmatara از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر محمدحسین حکمت آرا در تهران، میدان فاطمی، روبروی داروخانه فردوسی، ساختمان لئون، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین حکمت آرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02182452141-02188958155-02188953685 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین حکمت آرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین حکمت آرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین حکمت آرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین حکمت آرا متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین حکمت آرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.