شهر
تخصص و فوق تخصص
 1. دکترتو
 2. پزشکان
 3. تخصص ارتوپدی
 4. کرج

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای متخصص ارتوپدی در کرج

در این لیست بهترین دکترهای متخصص و فوق تخصص ارتوپدی شهر کرج را همراه با آدرس و تلفن مطب مشاهده می کنید و با انتخاب دکتر ارتوپد خوب در کرج به راحتی به صورت آنلاین و اینترنتی نوبت مطب دکتر ارتوپد بگیرید.

ترتیب نمایش
دکتر روزبه تقوی

دکتر روزبه تقوی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی دست
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: چهارشنبه ۲۶ مرداد
تهرانتهران، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان برادران شریفی (خشایار )، ساختمان مهر، پلاک ٣٤، طبقه ٣، واحد ٩
نوبت بگیرید
دکتر راضیه نبی

دکتر راضیه نبی

تخصص ارتوپدی
فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: چهارشنبه ۲ شهریور
کرجکرج، بین میدان توحید و شهدا، بلوار مظاهری، کوچه نورالهدی، ساختمان کیمیا، واحد۳
نوبت بگیرید
دکتر علی مصطفوی

دکتر علی مصطفوی

تخصص ارتوپدی
جراح و متخصص بیماری های استخوان، مفاصل و شکستگی ها
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۲۹ مرداد
کرجکرج، چهارراه طالقانی، کوچه یادگاری، ساختمان استقلال
نوبت بگیرید
دکتر حسام جواهری

دکتر حسام جواهری

تخصص ارتوپدی
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: شنبه ۲۹ مرداد
کرجکرج، چهارراه طالقانی، ابتدای طالقانی جنوبی، کوچه شهید مصطفی خمینی، ساختمان پزشکان طالقانی، طبقه2
نوبت بگیرید

دکتر عامر عبادی

تخصص ارتوپدی
نوبت‌دهی مطب
مشاوره تلفنی
مشاوره متنی
اولین نوبت: چهارشنبه ۲۶ مرداد
کرجکرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، روبه روی بانک آینده، ساختمان نیلوفر
نوبت بگیرید

نوبت دهی اینترنتی بهترین دکتر متخصص ارتوپد کرج

آیا می‌دانید برای دردهای اسکلتی و استخوانی به چه دکتری باید مراجعه کنید؟ آیا می‌دانید متخصص ارتوپد چه می‌کند و چه مشکلات و دردهایی را کنترل و درمان می‌کند؟ آیا می‌دانید چگونه می‌توان از متخصص ارتوپد در کرج اولین و سریع‌ترین نوبت را دریافت کرد؟ و یا اینکه چطور می‌توان از بهترین متخصص ارتوپد در کرج نوبت گرفت؟ اگر می‌خواهید بهترین روش نوبت گرفتن از دکتر ارتوپد کرج و پیدا کردن بهترین متخصص ارتوپد کرج را بدانید، با دکترتو همراه باشید. 

دکتر ارتوپد خوب در کرج

متخصص ارتوپد کرج به درمان مشکلات و آسیب‌های اسکلتی و یا عضلانی می‌پردازد. متخصص ارتوپد کرج در مطب، درمانگاه و بیمارستان فعالیت می‌کند و به درمان مشکلات مردم می‌پردازد. اگر دردهای اسکلتی و یا عضلانی دارید بدون شک باید از دکتر متخصص ارتوپد کمک بگیرید. برای دریافت نوبت از متخصص ارتوپد خوب در کرج نیازی نیست که انرژی زیادی را صرف کنید بلکه می‌توانید با دریافت نوبت آنلاین از سایت آنلاین نوبت دهی دکترتو، به حل این مشکل بپردازید.  

دکتر ارتوپد در کرج چه خدماتی ارائه میکند؟

پیشتر گفتیم که دکتر ارتوپد برای درمان مشکلات و آسیب‌های اسکلتی و یا عضلانی اقدامات درمانی انجام می‌دهد. آسیب‌های اسکلتی و عضلانی می‌توانند بر حرکت فرد اثر بگذارند و یا آن را محدود کنند یا حرکات را دردناک کنند. برای کاهش درد و بهبود حرکت از دکتر ارتوپد کمک گرفته می‌شود. 

به طور کلی دکتر ارتوپد ۳ اقدام کلی انجام می‌دهد که شامل موارد زیر هستند؛

 • دکتر ارتوپد درد را کاهش می دهد و یا آن را برطرف می کند.

  توجه داشته باشید که ممکن است به علت فعالیت‌هایی که می‌کنید و یا در معرض آسیب‌هایی که قرار می‌گیرید، درد در شما ایجاد شود. معمولا با بد نشستن و یا پاسچر بد بدن هم ممکن است که به دردهای عضلانی و اسکلتی مبتلا شوید. متخصص ارتوپد کرج می تواند با انجام برخی از فعالیت‌ها و روش‌ها درد را در شما برطرف کند و یا آن را کاهش دهد. 
 • گاهی دامنه حرکت کاهش پیدا می کند که متخصص ارتوپد در کرج می تواند آن را درمان کند.

  اگر شما ورزش کنید و فعالیت‌های مناسب داشته باشید، می‌توانید دامنه حرکت خود را افزایش دهید. اما در برخی از افراد این دامنه کمتر از حالت عادی است که می‌تواند ایجاد ناراحتی کند. معمولا افرادی که دامنه حرکت آنها کاهش پیدا کرده است در انجام فعالیت‌های روزانه خود دچار مشکل می‌شوند. برای اینکه این کاهش دامنه درمان شود، می‌تواند از روش‌های درمانی متخصص ارتوپد کمک گرفت! 
 • درمان

  به هر حال درمان مشکلاتی عضلانی اسکلتی از مهم‌ترین دغدغه هایی است که یک متخصص ارتوپد با آن روبه رو می‌شود. برخی از افراد دچار شکستگی، گرفتگی، مشکلات انحرافی و سایر می‌شوند که درمان آنها به دستان دکتر ارتوپد انجام می‌شود. ممکن است که درمان نیاز به جراحی داشته باشد و یا به سادگی دارودرمانی باشد. 

دکتر متخصص ارتوپد چه بیماری هایی را درمان می کند؟

بیماری های مختلفی توسط دکتر ارتوپد در کرج درمان می‌شود که برخی از آنها شامل موارد زیر هستند؛

 1. تعویض مفاصل

  یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که با بالا رفتن سن با آن مواجه می‌شویم، کاهش کارایی مفصل است. مثلا مفصل زانو یکی از این‌هاست که با بالاتر رفتن سن ممکن است کارایی خود را از دست بدهد. متخصص ارتوپد می‌تواند مفصل را با یک مفصل مصنوعی جابجا کند و کارایی مفصل را در حرکت برگرداند. 
 2. آرتروز

  یکی از بیماری‌های التهاب مفاصل آرتروز است که می‌تواند دردناک باشد و زندگی را برای بیمار سخت کند. از آنجایی که توانایی حرکت کردن در کیفیت زندگی تاثیر بسیاری دارد، درمان این مشکل اهمیت بالایی دارد که می‌توان درمان آن را به دکتر ارتوپد واگذار کرد. 
 3. درد

  از مهم ترین شکایت‌هایی که افراد به دکتر ارتوپد مراجعه می‌کنند، این است که درد را درمان کند. یکی از مشکلات اصلی افراد درد است که می‌تواند به عضله یا استخوان مرتبط باشد. به هر حال از ابتدایی‌ترین مشکلات تحمل درد است که امروزه با پیشرفت علم ساده‌تر شده است. 
 4. آسیب های ورزشی

  دویدن، موتورسواری، دوچرخه سواری، فوتبال و هر یک از ورزش‌هایی که انجام می‌دهید می‌توانند برای شما ایجاد درد و مشکل کنند. برای درمان این دردها، آسیب‌ها و مشکلات می‌توانید به متخصص ارتوپد مراجعه کنید. 
 5. پوکی استخوان و نرمی استخوان

  گاهی پوکی و نرمی استخوان می‌تواند ارثی باشد و گاهی اکتسابی. برای درمان هر دو دلیل می‌توان به متخصص ارتوپد مراجعه کرد. 
 6. تغییر شکل استخوان‌ها

  گاهی افراد دچار قوز و مشکلات تغییر شکلی استخوان می‌شوند که درمان آنها بسته به متخصص ارتوپد است. ممکن است که با ورزش درمان شود و ممکن است که نیاز به جراحی داشته باشید. 

سایر بیماری‌ها و مشکلات که متخصص ارتوپد درمان می کند

 • شکستگی استخوان
 • دررفتگی استخوان
 • عفونت استخوان
 • سرطان استخوان
 • کشیدگی عضلات و رگ به رگ شدن عضلات

سریعترین راه گرفتن نوبت آنلاین از دکتر ارتوپد در کرج

آیا می‌خواهید بدون اینکه زمانی را در ترافیک و یا در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها بگذارنید نوبت دکتر ارتوپد کرج دریافت کنید؟ اصلا نگران نباشید! می‌توانید از دکتر ارتوپد خود نوبت بگیرید و اصلا زمانی را از دست ندهید. 

تنها کافی است که وارد سایت نوبت دهی آنلاین دکترتو شوید و در کوتاه‌ترین زمین، به لیست بزرگی از بهترین دکتر‌های متخصص ارتوپد در کرج دسترسی پیدا کنید. 

داشتن این لیست در مقابل شما به شما کمک می‌کند که دکتر مورد نظر خود را پیدا کنید و با دریافت نوبت از ایشان، بدون صرف انرژی و در سریع ترین زمان ممکن نوبت دکتر ارتوپد بگیرید. 

شما می توانید در این لیست به بهترین دکترهای متخصص ارتوپد کرج در محله و مناطق مختلف از جمله: بهترین دکتر ارتوپد در چهارراه طالقانی کرج، دکتر ارتوپد خوب در فردیس کرج، دکتر ارتوپد در گوهردشت کرج و دیگر مناطق کرج دسترسی داشته باشید.

انتخاب بهترین دکتر ارتوپد در کرج

بدون شک این نکته اهمیت زیادی دارد که از بهترین متخصص ارتوپد در کرج نوبت بگیریم. ما به سلامتی خود اهمیت زیادی می‌دهیم و بهبود سلامت ما می‌تواند در دستان دکتر خوب باشد. پس انتخاب بهترین متخصص ارتوپد می‌تواند در درمان سریع‌تر مشکل شما موثر باشد. 

دکترتو اینجاست تا این کار را برای شما راحت کند. برای اینکه بهترین دکتر ارتوپد کرج را پیدا کنید و از ایشان نوبت بگیرید می‌توانید لیست متخصص ارتوپد در کرج را بررسی کنید و به پروفایل شخصی دکترهای مختلف سری بزنید. با بررسی پروفایل‌ها می‌توانید بهترین مورد را برای خود پیدا کنید.

از بهترین دکترهای متخصص کرج می توان به دکتر رضایی ارتوپد کرج، دکتر عماد فوق تخصص ارتوپد در کرج، دکتر توکلی ارتوپد کرج و دکتر ماهیار ارتوپد کرج اشاره کرد.

هنگامی که به لیست دکترهای ارتوپد در کرج دسترسی داشتید، می‌توانید با مشاهده‌ی پروفایل شخصی آنها، از پزشکی که بالاترین امتیاز را دارد و بهترین عملکرد را متناسب با رضایت کاربران داشته است، نوبت بگیرید. 

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر متخصص ارتوپد کرج در دکترتو نوبت بگیریم؟

برای گرفتن نوبت از دکتر متخصص ارتوپد کرج در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای متخصص ارتوپد در کرج شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.

+
چطور بفهمیم یک دکتر متخصص ارتوپد خوب است؟

با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر متخصص ارتوپد در کرج می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.

+
از کجا بدانیم دکترهای متخصص ارتوپد کرج بیمه ما را قبول می کنند؟

برای مشاهده شرایط بیمه دکتر متخصص ارتوپد در کرج به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای متخصص ارتوپد کرج را مشاهده کنید.

+
تعرفه ویزیت دکتر متخصص ارتوپد در کرج چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر متخصص ارتوپد در کرج با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای متخصص ارتوپد کرج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.

+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر متخصص ارتوپد در کرج با نوبت آزاد

با مراجعه به لیست دکتر متخصص ارتوپد در کرج و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر متخصص ارتوپد در کرج استفاده کنید.

+
چگونه از بهترین دکتر ارتوپدی کرج در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر ارتوپدی کرج در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای ارتوپدی در کرج شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر ارتوپدی خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر ارتوپدی در کرج می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای ارتوپدی کرج بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر ارتوپدی در کرج به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای ارتوپدی کرج را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر ارتوپدی در کرج چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر ارتوپدی در کرج با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای ارتوپدی کرج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر ارتوپدی در کرج با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر ارتوپدی در کرج و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر ارتوپدی در کرج استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در کرج

دکتر زنان کرجدکتر عمومی کرجدکتر متخصص داخلی کرجدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) کرجدکتر روانشناس کرجدکتر دندانپزشک کرجدکتر جراحی عمومی کرجدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرجدکتر قلب کرجدکتر متخصص چشم پزشک کرجدکتر متخصص گوش و حلق و بینی کرجدکتر متخصص تغذیه کرجدکتر متخصص اورولوژی کرجدکتر پوست کرجمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرججراح مغز و اعصاب کرجدکتر متخصص بیماری های عفونی کرجدکتر متخصص گوارش و کبد کرجمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی کرجدکتر بینایی سنجی کرجدکتر متخصص غدد کرجمتخصص فیزیوتراپی کرجمتخصص شنوایی سنجی کرجدکتر متخصص ریه کرجمتخصص روماتولوژی کرجدکتر جراح پلاستیک کرجدکتر متخصص گفتار درمانی کرجدکتر متخصص آسم و آلرژی کرجدکتر متخصص خون و سرطان شناسی کرجدکتر متخصص کلیه بزرگسالان کرجدکتر متخصص غدد کودکان کرجدکتر متخصص کایروپراکتیک کرجدکتر مامایی کرجمتخصص رادیوتراپیست کرجمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرجدکتر مشاور دارویی کرجدکتر متخصص ژنتیک پزشکی کرجدکتر متخصص طب سنتی کرجدکتر متخصص درد کرج