کد نظام پزشکی

۹۹۹۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • فلوشیپ جراحی زانو
  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار دادمان

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبروی پمپ بنزین، پلاک 109، واحد دو

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار دادمان
دکتر احمد رمضان پور اصل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد رمضان پور اصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد رمضان پور اصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد رمضان پور اصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد رمضان پور اصل چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد رمضان پور اصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد رمضان پور اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد رمضان پور اصل کجا است؟
دکتر احمد رمضان پور اصل 1 مطب در مطب بلوار دادمان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد رمضان پور اصل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد رمضان پور اصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد رمضان پور اصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد رمضان پور اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد رمضان پور اصل متخصص جراحی زانو و ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد رمضان پور اصل چه زمانی است؟
دکتر احمد رمضان پور اصل از روز دوشنبه 31 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد رمضان پور اصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد رمضان پور اصل چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمد رمضان پور اصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد رمضان پور اصل 0 از 5 است.

درباره دکتر احمد رمضان پور اصل

دکتر احمد رمضان پور اصل dr ahmad ramezan pour asl از دکترهای متخصص فلوشیپ جراحی زانو تهران هستند. مطب دکتر احمد رمضان پور اصل در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، روبروی پمپ بنزین، پلاک 109، واحد دو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد رمضان پور اصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126703126 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد رمضان پور اصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد رمضان پور اصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد رمضان پور اصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد رمضان پور اصل فلوشیپ جراحی زانو ، تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ جراحی زانو در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد رمضان پور اصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.