کد نظام پزشکی

ت-4380

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب انقلاب

آدرس:

تهران، انقلاب، پل چوبی، بعداز تقاطع سپاه، خیابان گرامی(اسکویی)، پلاک4، طبقه2

تلفن:02177652162

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سحر معصوم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب انقلاب
سحر معصوم زاده
سحر معصوم زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سحر معصوم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر معصوم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سحر معصوم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سحر معصوم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر معصوم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سحر معصوم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سحر معصوم زاده کجا است؟
دکترسحر معصوم زاده مطب انقلاب مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب سحر معصوم زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا سحر معصوم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر معصوم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سحر معصوم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر معصوم زاده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سحر معصوم زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سحر معصوم زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سحر معصوم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سحر معصوم زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سحر معصوم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی سحر معصوم زاده 0 از 5 است.

درباره سحر معصوم زادهدکترسحر معصوم زاده sahar masoum zade از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب سحر معصوم زاده در تهران، انقلاب، پل چوبی، بعداز تقاطع سپاه، خیابان گرامی(اسکویی)، پلاک4، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سحر معصوم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177652162 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سحر معصوم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سحر معصوم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سحر معصوم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سحر معصوم زاده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سحر معصوم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.