%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی دست ، شانه ، آرنج و اعصاب محیطی

کد نظام پزشکی

123406

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات مطب بلوار مظاهری

آدرس:

کرج، بین میدان توحید و شهدا، بلوار مظاهری، کوچه نورالهدی، ساختمان کیمیا، واحد۳

تلفن:09392524902

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راضیه نبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه نبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار مظاهری
ملاحظات

بیماران محترم: فقط بیماری های دست و شانه رو ویزیت می کنند.

دکتر راضیه نبی
دکتر راضیه نبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه نبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه نبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه نبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه نبی چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه نبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه نبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه نبی کجا است؟
دکترراضیه نبی مطب بلوار مظاهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر راضیه نبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه نبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه نبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه نبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه نبی متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه نبی چه زمانی است؟
دکتر راضیه نبی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه نبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه نبی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر راضیه نبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه نبی 5 از 5 است.

درباره دکتر راضیه نبیدکترراضیه نبی dr raziyeh nabi از دکترهای متخصص ارتوپدی کرج هستند. مطب دکتر راضیه نبی در کرج، بین میدان توحید و شهدا، بلوار مظاهری، کوچه نورالهدی، ساختمان کیمیا، واحد۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه نبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09392524902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه نبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه نبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه نبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه نبی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه نبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.